Anioły Śmierci

Anioły Śmierci

 

Dnia 7 kwietnia o godzinie 17.20 do mieszkania przy ulicy Barszczańskiej 3 wtargnęli policjanci z komendy w Białymstoku przy ulicy Wrocławskiej wyciągnąć z domu niepełnosprawnego człowieka chorego na schizofrenie. Nie chciał jechać do szpitala psychiatrycznego bo nie miał potrzeby był trzeźwy… Konkubina po złości zadzwoniła na niego po karetkę żeby nie miał dostępu do swojej renty którą następnego dnia miał otrzymać (700zł)
Gdy mężczyzna usiadł na ziemi na balkonie policja na siłę próbowała go stamtąd wyciągnąć. Nie przynosiło to skutków bo mężczyzna ważył ponad 100 kilo. Mocno się zaparł i siedział na podłodze, dodam że był niepoczytalny gdyż ma schizofrenie paranoidalną on się bał nie był agresywny…
Policjant chciał się popisać umiejętnościami przed koleżanką funkcjonariuszką Polskiej policji w różowych ślicznych rękawiczkach! i zapiął niepełnosprawnemu “gilotynę” i z całym impetem próbował go za szyje podnieść do góry.
Człowiek zrobił się cały siny zaczął charczeć i udało im się go w końcu przewrócić, jednak nie wystarczyło to funkcjonariuszom i dusili go nadal przy czym jak jego organizm bronił się przed śmiercią dzikimi ruchami ciała i nóg. Kopali i okładali go pięściami. Ten funkcjonariusz co się obrócił gdy obrażano jego koleżankę zakrywał plecami jak duszą chorego Pawła. Paweł w końcu przestał się ruszać… wciągnęli go wtedy jak worek kartofli do mieszkania gdzie przystąpili do reanimacji funkcjonariusze pogotowia. Nie mieli wystarczającego sprzętu bo byli karetką dla chorych psychicznie więc wezwali drugą, przyjechała po około 15 minutach i reanimowali go. trwało to chyba godzinę jak go wynieśli całego sinego bezładnego (już martwego)

Mężczyzna miał niedotlenienie mózgu i jego mózg przestał pracować, dziś mimo tego że był podłączony do maszyn co pełniły jego funkcje podtrzymujące go na życiu zmarł o godzinie 13.00

Bardzo bym chciał żeby ci policjanci zostali surowo ukarani  zrobili to na oczach ludzi.

Nie możemy tego tak zostawić proszę o udostępnianie filmu.
Jestem świadkiem zdarzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=9NgJ5uGRaGI&feature=youtu.be


 

 Opis zdarzenia jest porażający – film też choć perspektywa robi swoje .

Do tego że Policja strzela i czasem kogoś okaleczy lub zabije musimy przywyknąć – po to jej funkcjonariusze noszą broń.


W tym wypadku, o ile opis jest prawdziwy,  policjanci stali się Aniołami Śmierci z głupoty. A za głupotę trzeba płacić.

Mam nadzieje że spędzą za kratami kilka lat i że te lata nauczą ich szacunku dla życia którego mają bronić.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *