Komiczna Wielka Ucieczka.

Komiczna Wielka Ucieczka.

Sceny jak z komedii sensacyjnej rozegrały się w Montrealskim więzieniu.

Trzech więźniów chciało uciec helikopterem porwanym wcześniej przez ich wolnych kolegów. Nie przewidzieli jednak, że wystąpią problemy z podciągnięciem się na linie przywiązanej do helikoptera. Powinni byli najpierw odwiedzić więzienną siłownię.
W końcu helikopter odleciał z dwójką mężczyzn, którzy wciąż wisieli na linie. Uciekinierów i ich pomocników złapano kilka godzin później.
Dziwi brak reakcji strażników więziennych, jak się okazuje nie wiedzieli oni co robić w takiej sytuacji. Nie byli przeszkoleni w przypadku próby ucieczki więźniów helikopterem.

~staryMUZYKANT

W UE NIE WOLNO STRZELAĆ DO UCIEKAJĄCEGO WIĘŹNIA! MOŻE BYĆ niewinny!!! LEPIEJ MU POZWOLIĆ UCIEC 😉 KARMIĆ NIE TRZEBA BĘDZIE 😉 ps. W POLSCE TO PSY ZLIKWIDOWANO, BO W NOCY SZCZEKAŁY NA niewinnych- PRZERYWAŁY IM SEN, WZBUDZAŁY TYM SAMYM AGRESJE! TERAZ KLAWISZ NIE MOŻE TEZ szczekać NA WIĘŹNIA- ŻEBY NIE WZBUDZAŁ AGRESJI-wiec poszedłem na emeryturę – POCZUŁEM SIĘ ZBYTECZNY!!!

Czytaj więcej na http://wideo.interia.pl/wizytowka-tomatos/komiczna-ucieczka-z-wiezienia-video,vId,2034759#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


Stary Muzykant” gra na nerwach,  ale o realiach pracy Służby Więziennej za wiele nie wie.
Polska wydała miliony euro na wprowadzenie elektronicznych systemów zabezpieczeń .
Monitoring wizyjny obejmuje w zasadzie wszystkie korytarze polskich zakładów karnych w systemie zamkniętym i aresztów śledczych .

W każdej jednostce znajduje się grupa ludzi wyznaczonych do “zadań specjalnych” zwana powszechnie “Altandą” . 

 

Jej członkowie wchodzą do akcji w specjalnym umundurowaniu część którego stanowi fajny element pokazów dla dzieci . Jednak w chwili wejścia do cel dla pacyfikacji “buntu” jest to nieoceniona wprost  ochrona funkcjonariuszy przed wrzątkiem , “mojkami” czy nawet “fikołami” którymi nie jedne wiezień próbował klawisza “częstować”.
Do zadań specjalnych jest też całkiem spory arsenał broni ostrej – używany głownie w czasie konwojowania osadzonych pomiędzy jednostkami i obecnie nie  są to archaiczne P64 czy odchodzące do przeszłości ” Raki”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *