Jedni gadają inni się wieszają ….

Jedni gadają inni się wieszają ….

” W ostatnim czasie bardzo dużo w Elblągu mówi się o skutkach mowy nienawiści. Do apelu radnego Wojciecha Rudnickiego dołączył m.in. Prezydent Wróblewski, ale i też inni Radni. Niestety, prelekcje, konferencje, spotkania i debaty nie do wszystkich docierają. W wyniku szkalowania i swoistej eskalacji nienawiści, młody elblążanin odebrał sobie życie. Po całym zdarzeniu jedna z osób, która go wyzywała, napisała na jego facebookowym profilu „chodzą plotki, że się powiesiłeś”.

Publikacja Elbląg.net


 

 

 

Radny Wojciech Rudnicki zaapelował o „politykę bez hejtu”

Publikacja Elbląg.net z wręczania koszulek

Kolejna akcja która nic nie dała.

Najpierw wręczano koszulki . 

Foto -Portel : Od lewej Weronika Tessar, Michał Pawłowski i Zuzanna Mikucka (fot. Michał Skroboszewski)

“Nazywają się Pionierzy Równości i od grudnia szkolili się, jak przeciwdziałać mowie nienawiści. Finalnym punktem ich projektu jest spotkanie pt. „Znienawidź nienawiść”. O edukacji społeczeństwa i problemie dyskryminacji rozmawiamy z Michałem Pawłowskim, koordynatorem oraz z uczestniczkami – Zuzanną Mikucką i Weroniką Tessar.”

Cytowany artykuł Portelu

Pojawił się w Elblągu zastęp pionierów którzy w kolorowych chustkach machali hasłami i wyświechtanymi frazesami.


 

Potem zorganizowani konferencję w której jedna Pani w kolorowej chuście została gadającą głową  która wraz z innymi mówiła o wszystkim poza tym co młodzież interesowało .

Cytowany artykuł Dziennika Elbląskiego


 

Powstało wiele fotografii i artykułów . Wielu “mądrych”ludzi powiedziało wiele mądrych słów. Puszczono sporo pary która poszła w gwizdek. Pominięto wszystko co mogło młodych ludzi przygotować na praktyczne spotkanie z hejtem i nie pokazano im jak z hejterami walczyć .


 

               Kto odpowiada za to co się stało ?      Pewnie krasnoludki…

 

O przepraszam – oczywiście Trolle ….

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *