“Krzywy Ryj” obrońców demokracji ?

“Krzywy Ryj” obrońców demokracji ?

Dzisiaj otrzymałem nagranie z przesłuchania w Komendzie Powiatowej Policji w Mrągowie jednego z narodowców – pana Marka – który był na olsztyńskim Starym Mieście 23 stycznia o godzinie 12,35! Pan Marek był przesłuchiwany jako oskarżony o zakłócanie manifestacji KOD głośnymi okrzykami! Pan Marek przyznał, że wznosił okrzyki Bóg! Honor! Ojczyzna! i że głośno śpiewał hymn Polski i Rotę. Przy czym podkreślił, to co i ja zauważyłem, że prowadzący manifestację pomylił słowa naszego hymnu.

Możecie odsłuchać istotny dla sprawy skrót całego przesłuchania pana Marka. Pan Marek rozbroił chyba także przesłuchujących go policjantów stwierdzeniem, że chciałby aby sąd go skazał za… śpiewanie hymnu! Panie Marku ja też śpiewałem hymn i wznosiłem okrzyk Bóg! Honor! Ojczyzna! KODziarze! Proszę o dołączenie mnie do listy oskarżonych! Jako dowód, że tam też byłem załączam zdjęcie, które mi zrobił kolega. Czytelnicy blogu poinformowali, że na obecną chwilę oskarżonych o zakłócanie manifestacji KOD jest czterech narodowców.

Jacy to głupcy wiodą prym w KOD, że na prawdziwych patriotów, którzy także walczą o demokrację – nie PiS-owską a narodową – nasyłają policję. KOD oskarża Polaków za okrzyki Bóg! Honor! Ojczyzna! i za głośne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego i Roty! To nauczcie się dobrze swojej Ody do radości i wtedy stawajcie do pojedynku z narodowcami! A i w doniesieniu na Policję popełniliście zasadniczy błąd! Nie wiecie pod jakim hasłem się zbieraliście? Razem dla demokracji? Przecież głosiliście hasło: w obronie twojej wolności! Oba równie fałszywe, to i trudno spamiętać, które było na tapecie?!


 

Od Redakcji

 

Czytając relację Pana Olsztyna warto się zastanowić jak daleko w kwestii wolności słowa poszedł Elbląg od dnia w którym rozpoczęła się kampania referendalna.Od polityki pomówień i kłamstw doszliśmy do miejsca gdzie możemy z siebie pożartować a nawet mocno się posprzeczać ale nikt już nie zamierza bronić swoich poglądów za pomocą policji i prokuratury.

Jak widać KOD-owcą z Olsztyna daleko do normalności skoro działając w obronie wolności słowa  chcą ją odbierać innym .

Ciekawe kiedy się na tej śliskiej drodze potkną…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *