Wolność Słowa w Elblągu ma się dobrze.

IMG_6337

Nasz Lidzbark linkując artykuł dotyczący pikiety KOD-u pod Radiem Olsztyn wspomniał o Portalu Elbląg.net przytaczając fragment jego publikacji w sprawie Term Warmińskich zwanych potocznie Zimnymi Termami.

Jak nasze lokalne media bronią wolności słowa…

Pozytywna zmiana portalu który od początku swego istnienie prowadził kampanię pijarowksą lokalnych polityków Platformy Obywatelskiej na wyścigi z Portel-em którego redakcją kierował Piotr Derlukiewicz obecnie zaciekły uczestnik KODowskich manifestacji wchodzący do Rady Miasta w miejsce rezygnującego z mandatu Doktora Marka Mitala.

Portel opisuje rezygnację Pana Marka Mitala z Rady Miejskiej Elbląga

Odejście z pracy w redakcji Pana Redaktora Marcina Pszczółkowskiego odbyło się w atmosferze skandalu niemal kryminalnego ponieważ byli podwładni i koledzy Redaktora oskarżali go o psucie pracy redakcyjnej przez wprowadzanie do teksów błędów pisarskich. W sprawie Pan Pszczółkowski złożył własne oświadczenie opublikowane na portalu jego nowego pracodawcy Edmunda Szweda

Oświadczenie Marcina Pszczółkowskiego w sprawie zarzutów Elbląg.net

Pozytywna zmiana w redakcji była wynikiem zmiany redaktora naczelnego czy też jest konsekwencją wyborów jakie Platforma Obywatelska mówić kolokwialnie “przerżnęła” ?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*