Jak Kukiz 15 Kaczyńskiego ośmiesza.

Jak Kukiz 15 Kaczyńskiego ośmiesza.

Poseł Ziemi Elbląskiej imć Andrzej Kobielarz pojawił się wreszcie w Elblągu. Nie pojawił się jednak na sali rozpraw by wesprzeć którego ze swoich wyborców w sadowych potyczkach nie zjawił się też w żadnym z urzędów by wesprzeć swoim autorytetem jakiegoś petenta.

Zjawił się natomiast na Koncercie Noworocznym przy okazji rozdania nagród Prezydenta by wesprzeć swoją szalenie atrakcyjną aparycją Elbląską Orkiestrę Kameralną i Pana Prezydenta.

Pan Poseł zaczynał swoją polityczną karierę przy boku Jerzego Wilka który się wszak od znajomości z nim odcina . Potem jeszcze w toku kampanii kandydat pokochał ówczesnego posła Pana Wojciecha Penkalskiego z Braniewa, słynącego z brawurowej jazdy i bardzo słusznego twierdzenia o pysze kroczącej przed upadkiem. Szkoda że Pan Penkalski nie dostrzegł własnej pychy która go do utraty mandatu doprowadziła.

Obecny poseł Kikiz 15 po lewej z byłym posłem Ruchu Palikota.
Obecny poseł Kikiz 15 po lewej z byłym posłem Ruchu Palikota.

Na koncercie noworocznym Pan Andrzej zasiadł w towarzystwie dygnitarzy Platformy Obywatelskiej . Czyżby zatem fakt ten wieścił że i on opuści klub parlamentarny Kukiz 15 i zasili wraz z politykami tonącej Platformy Obywatelskiej szeregi ugrupowania Pana Petru ?

Ten sam przyjaciel Ruchu Palikota obok Jarosława Kaczyńskiego .
Ten sam przyjaciel Ruchu Palikota obok Jarosława Kaczyńskiego .

Nowoczesne podejście do życia i jeszcze jedna zmiana na korzyść – tym razem Pan Poseł zapiął wszystkie guziki w swej koszuli, co nie zmienia faktu że Pana Jarosława Kaczyńskiego ośmieszył wprost totalnie.

k,NjY0OTU2MzIsNDYyNzkwODE=,f,kaczynskij_111110

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *