Praca w burdelu czy burdel w pracy ?

Praca w burdelu czy burdel w pracy ?

101076733

Pod dzisiejszym artykułem na portalu Elbląg.net pojawił się taki post :
~ yataman
dzisiaj 12:18 ocena: 75% 3
moze lepiej niech przeniosa sie do jakiego elblaskiego burdelu? wszak politycy pelo to takie kurtyzany. wiec dzialaja w tej samej branzy.

http://www.elblag.net/artykuly/koniec-biura-po-na-starym-miescie-politycy-przenos,23193.htm

Hejt Yatamana ma oczywiście podłoże polityczne ponieważ sam artykuł dotyczy przeniesienia siedziby biura poselskiego tej partii do hotelu “Arbiter” w Elblągu i to jest właśnie rzecz która świadczy o tym jak ów Yataman jest niedoświadczony.

Rynek usług erotycznych istniał od zawsze i pewnie istniał będzie zawsze. Zawód ten uprawiały nastolatki i podlotki , kobiety w kwiecie wieku a nawet kobiety mocno już przekwitłe.Istniał w Babilonie Mezopotamii, Egipcie i Rzymie. Rozświetlał mroki średniowiecza i czerwoną łunę komunizmy a nawet w zupełnie standaryzowanej formie obecny był nie tylko wśród żołnierzy Wermachtu na wszystkich frontach II Wojny Światowej ale nawet o obozach koncentracyjnych.

Przedstawicielki tego zawodu uprawiały go też w każdym chyba hotelu czy pensjonacie a pewnie nie tylko.

Pozostawmy więc na boku politykę i nie obrażajmy Pani Poseł Elżbiety Gelert która jest nie tylko członkinią tej partii ale i jej w naszym mieście twarzą bo kto jak kto ale ona na takie uogólnienie nie zasłużyła i bardzo jest ono wobec niej niesprawiedliwe , szczególnie w ustach młokosa który zapach kobiety zapewne wchłania tylko w autobusie lub w szatni o ile ma zajęcia w szatni w której poprzednio zmieniały odzienie jego koleżanki.

Dlaczego można tak o owym internaucie napisać ? A bo ponieważ a także zarówno żaden mężczyzna z kobietami obyty takiej bzdury by nie napisał nawet nie z grzeczności wobec szanownej przywołanej powyżej parlametarzystki, ale z obawy o śmieszność.

Śmiesznie jest czytać tekst dzieciaka co męskie wdziewa obuwie i chlupocząc w nich głupotą udaje cwaniaka.

Hotel Arbiter zawsze gościł w swoich progach mężczyzna a mężczyźni poza domem nader chętnie korzystają z uroków ciał które można skonsumować . Ale nie jest to krytyka wobec tego hotelu ale proste stwierdzenie faktu ponieważ te same zwyczaje panują w Hotelu Gołębiewski, Mariocie, czy tak naprawdę w każdym hotelu na świcie za wyjątkiem może tych w Państwie Watykańskim.

Dlaczego pisze takie oczywiste oczywistości ? Ponieważ dziś właśnie dotarła do mnie bardzo wzruszająca opowieść właśnie w jednym z hoteli Elbląga osadzona a dotycząca starości .

Otóż w jednym z naszych hoteli co pewien czas pojawiał się pewien ponad osiemdziesięcioletni mężczyzna i wynajmując hotelowy pokój znikał w nim na kilka godzin z paniami lekkich obyczajów dbając wszak o to by żadna z jego przygodnych partnerek lat czterdziestu nie przekroczyła.
Mężczyzna jak widać nawet w wieku zaawansowanym z uciech życia korzysta nawet gdy trochę go to kosztuje ponieważ czasem po śmierci wieloletniej towarzyszki życia niektórzy z nas nie mają już w sobie dość energii by w nowy związek wchodzić. Od taka przypadłość wieku starczego w którym nie wszystko i nie wszystkim zwisa.

Jest też drugi biegun owego księżyca i na nim są młodzi panowie którzy w uciechach ciął kobiecych nie tylko się nurzają – oni w nich nurkują nierzadko w dosłownym tego słowa znaczeniu .

Czy zatem należy hotele zamykać i sprawdzać z dowodem kto w ich progi wchodzi i z kim ? Ci z nas którzy jeszcze pamiętają film o pięknej kobiecie z pewnością się z tego pomysłu uśmieją równie serdecznie jak się uśmiali z niegrzecznej gówniarzerii owego Yatamana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *